Tilmeldte
31
Medlemsmøde 10.12.14 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 10.12.2014 kl. 16.00 Slutdato og tid : 10.12.2014 kl. 00.00 Sted : Restaurant Hestkøbgaard, Furesø Golfklub
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Allan Lassen Team Allover Allan@teamallover.com Medlem
Anne-Marie Ussing Konsulent indenfor ledelse og økonomi amu@manecon.dk Medlem
Charlotte Neerup Danske Bank chne@danskebank.dk Medlem
Claus Epe Bang & Olufsen Vedbæk vedbaek@beostores.com Medlem
Dennis L. Holk Myose-fri.nu dennis@myose-fri.nu Medlem
Erik Plinius ENVISOR erik.plinius@envisor.dk Medlem
Erik Schierning TripleStar Erik@triplestar.dk Medlem
Gert Vesterlund Robotek Gruppen A/S gvj@robotek.dk Medlem
Hans Thygesen Sac-IT hty@sac-It.dk Medlem
Hans Ussing FirmaPlus hu@firmaPlus Medlem
Helle Skelbæk Guideline post@helle-meyer.dk Medlem
Jan Idon Idon Grafisk jan@idontryk.dk Medlem
Jann Kallehauge ITX1 jka@itx1.fom Medlem
Jens Rimhoff Salg Radio/TV jr.birkeroed@beostores.com Medlem
Jesper Clausen Rudersdal Vin ApS jesper@rudersdalvin.dk Medlem
Jesper Winther Andersen Klima Magasinet jesper@wintherandersen.dk Medlem
Johannes Madsen Teamsoft jm@teamsoft.dk Medlem
Kenneth Ejsenhardt Robotek Gruppen A/S kej@robotek.dk Medlem
Mathilde Forstholm Mathilde Forstholm, kommunikationsrågiver og journalist mathilde@forstholm.com Medlem
Melina Søderberg Kiwa Consult kiwa@kiwa.dk Medlem
Mogens Poulsen Mogens Poulsen International poul-bro@mail.tele.dk Medlem
Morten Søndergård Handelsbanken moso01@handelsbanken.dk Medlem
Nordea Holte Nordea Gitte.svenningsen@nordea.dk Medlem
Peter Lind Revision pl@ecoteam.dk Team Rudersdal
Peter R. Lassen Idon Grafisk peter@idongrafisk.dk Medlem
Peter Schultz Sundstrategi ps@sundstrategi.dk Medlem
Poul Bach advokat pb@abadvokater.dk Medlem
Preben Engbæk AdMad Gradfisk pe@admad,dk Team Rudersdal
Søren Hyldgaard Kommunalbestyrelsesmedlem sohy@rudersdal.dk Gæst
Susanne Fris Fris ApS fris@frisaps.dk Medlem
Susanne Villie Lassen Team Allover Susanne@teamallover.dk Medlem