Tilmeldte
28
Medlemsmøde 12.11.14 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 12.11.2014 kl. 07.30 Slutdato og tid : 12.11.2014 kl. 10.00 Sted : Birkerød Idrætscenter
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Allan Lassen Team Allover allan@teamallover.com Medlem
Dennis L. Holk Myose-fri.nu dennis@myose-fri.nu Medlem
Erik Plinius Envisor erik.plinius@envisor.dk Medlem
Erik Schierning Virksomhedsrådgivning erik@triplestar.dk Medlem
Finn Bøye Nielsen Profectius fbn@profectius.dk Medlem
Gert Vesterlund Robotek Gruppen A/S gvj@robotek.dk Medlem
Hans Ussing konsulent hu@firmaplus.dk Medlem
Helle Skelbæk Layouter post@helle-meyer.dk Medlem
Jan Skelbaek IT jan.skelbaek@atea.dk Gæst
Jens Øvlisen Islin Velgørenhed ji@cphpress.com Medlem
Jens Rimhoff Salg jr.birkeroed@beostores.com Medlem
Jesper Clausen Vinimport jesper@rudersdalvin.dk Medlem
Jesper Winther Andersen Klima Magasinet jesper@wintherandersen.dk Medlem
Kenneth Ejsenhardt Robotek Gruppen A/S/El-installatør kej@robotek.dk Medlem
Kim Salskov Jyske Bank Kim.salskov-iversen@jyskebank.dk Team Rudersdal
Lars Hilliger Advice Advokatfirma lh@advicelaw.dk Team Rudersdal
Luc De Moor Ludmo ApS luc@ludmo.dk Gæst
Malene Hansen Klinik Trianon Malene@kliniktrianon.dk Gæst
Mathilde Forstholm Mathilde Forstholm, journalist og kommunikationsrådgiver mathilde@forstholm.com Medlem
Melina Søderberg Kiwa Consult kiwa@kiwa.dk Medlem
Niels Grundtvig Cafe Grundtvig mail@cafegrundtvig.dk Medlem
Nordea Holte Nordea Gitte.svenningsen@nordea.dk Medlem
Otto Eggers CONSULTOR/Rekruttering & Headhunting oe@consultor.dk Medlem
Peter Kaas grafisk produktion kaasgrafisk@mail.dk Medlem
Preben Engbæk AdMad Grafisk pe@admad.dk Gæst
Susanne Fris Fris aps - Arbejdsmiljø//Byggeledelse fris@frisaps.dk Medlem
Torsten Pedersen Advokathuset atp@advokathuset.eu Medlem
Ulla Vincentsen Ulla Vincentsen Psykoterapi ulla@vincentsen.dk Medlem