Tilmeldte
19
Medlemsmøde 08.10.14 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 08.10.2014 kl. 07.30 Slutdato og tid : 08.10.2014 kl. 10.00 Sted : Udemøde
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Charlotte Neerup Danske bank chne@danskebank.dk Medlem
Claus Epe Bang & Olufsen Vedbæk vedbaek@beostores.com Medlem
Erik Plinius ENVISOR erik.plinius@envisor.dk Medlem
Erik Schierning virksomhedsrådgivning erik@triplestar.dk Medlem
Hans Thygesen
Hans Ussing Firmaplus hu@firmaplus.dk Medlem
Helle Skelbæk Layouter post@helle-meyer.dk Medlem
Jan Idon Idon Grafisk ApS jan@idongrafisk.dk Medlem
Jens Øvlisen Islin CPH Press ApS ji@cphpress.com Medlem
Jens Rimhoff Radio & TV jr.birkeroed@beostores.com Medlem
Jesper Winther Andersen Klima Magasinet jesper2wintherandersen.dk Medlem
Johannes Madsen Teamsoft jm@teamsoft.dk Medlem
Kim Salskov Jyske Bank A/S kim.salskov-iversen@jyskebank.dk Medlem
Mathilde Forstholm Journalistik og kommunikation mathilde@forstholm.com Medlem
Melina Søderberg Kiwa Consult kiwa@kiwa.dk Medlem
Morten Søndergård Handelsbanken moso01@handelsbanken.dk Medlem
Søren Friis Sørensen Piaster Revisorerne sfs@piaster.dk Medlem
Susanne Fris fris aps fris@frisaps.dk Medlem
Ulla Vincentsen Ulla Vincentsen Psykoterapi ulla@vincentsen.dk Medlem