Tilmeldte
23
Medlemsmøde 10.09.14 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 10.09.2014 kl. 07.30 Slutdato og tid : 10.09.2014 kl. 10.00 Sted : Birkerød Idrætscenter
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Allan Lassen Team Allover allan@teamallover.com Medlem
Ann-Sofie Kold Christensen Advokatfirmaet Kold Christensen akc@akc.dk Medlem
Elisabeth Ildal Medlem
Erik Schierning Konsulent erik@triplstar.dk Medlem
Finn Bøye Nielsen Virksomhedsrådgivning fbn@profectius.dk Medlem
Hans Ussing FirmaPlus hu@firmaplus.dk Medlem
Helle Skelbæk Medlem
Jens Rimhoff Radio/TV jr.birkeroed@beostores.com Medlem
Jesper Clausen Rudersdal Vin ApS jesper@rudersdalvin.dk Medlem
Jesper Winther Andersen Klima Magasinet jesper@wintherandersen.dk Medlem
Johannes Madsen Teamsoft jm@teamsoft.dk Medlem
Kim Salskov Jyske Bank A/S, Birkerød kim.salskov-iversen@jyskebank.dk Team Rudersdal
Lisbeth Søndergaard Søndergaard & Co. Grafisk Design og Reklame lisbeth@soendergaard-co.dk Medlem
Mathilde Forstholm
Melina Søderberg Kiwa Consult kiwa@kiwa.dk Medlem
Morten Søndergård Handelsbanken moso01@handelsbanken.dk Medlem
Niels Grundtvig Cafe Grundtvig mail@cafegrundtvig.dk Medlem
Nordea Holte Nordea Bank Danmark Gitte.svenningsen@nordea.dk Medlem
Peter R. Lassen Idon Grafisk ApS peter@idongrafisk.dk Medlem
Søren Friis Sørensen Revision & rådgivning sfs@piaster.dk Medlem
Susanne Fris Fris ApS fris@frisaps.dk Medlem
Torben Hare Stress-Less torbenhare@stress-less.dk Medlem
Ulla Vincentsen Ulla Vincentsen Psykoterapi ulla@vincentsen.dk Medlem