Tilmeldte
20
Medlemsmøde 18.11.15 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 18.11.2015 kl. 07.30 Slutdato og tid : 18.11.2015 kl. 09.30 Sted : Birkerød Idrætscenter
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Asger Nymann ADVOKATFIRMAET FURESØGRUPPEN asger@furesoegruppen.dk Medlem
Claus Epe Bang & Olufsen Vedbæk vedbaek@beostores.com Medlem
Erik Plinius Envisor erik.plinius@envisor.dk Medlem
Erik Schierning Virksomhedsrådgivning erik@triplestar.dk Medlem
Helle Hjorth Feddersen Regnekunsten/bogholderi helle@regnekunsten.dk Medlem
Helle Skelbæk Grafiker post@helle-meyer.dk Medlem
Janie Nielsen Reimer Legal Advokatfirma jcn@reimerlegal.com gæst
Jesper Clausen Rudersdal Vin jesper@rudersdalvin.dk Medlem
Johannes Madsen Teamsoft jm@teamsoft.dk Medlem
Kenneth Ejsenhardt El installation kej@robotek.dk Medlem
Linda Gry Holte Vinlager holte@holtevinlager.dk Medlem
Maj-Britt Høybye Hansen Rådgivning majbritthhansen@gmail.com Medlem
Melina Søderberg Kiwa Consult kiwa@kiwa.dk Medlem
Morten Søndergård Handelsbanken moso01@handelsbanken.dk Medlem
Niels Grundtvig Cafe Grundtvig mail@cafegrundtvig.dk Medlem
Otto Eggers Consultor oe@consultor.dk Medlem
Peter Hertz Hertz & Nordam peter@peter-hertz.dk Medlem
Preben Engbæk grafisk prebenengbaek@gmail.com Medlem
Susanne Fris Arbejdsmiljø // Byggeledelse fris@frisaps.dk Medlem
Susanne Lili Jensen Hotel anita.rosendahl@firsthotels.dk Medlem