Tilmeldte
18
Medlemsmøde 09.09.15 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 09.09.2015 kl. 07.30 Slutdato og tid : 09.09.2015 kl. 10.00 Sted : Birkerød Idrætscenter
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Asger Nymann Advokatfirma asger@furesoegruppen.dk Medlem
Brian lund Nielsen Birkerød Handelsstand bln@kop-kande.dk Medlem
Christina Hummeluhr Engros, spiritus dethemmelige@likoerselskab.dk gæst
Ejvind P. Christensen Skjold-fodbold formand@skjold-fodbold.dk Medlem
Erik Schierning Triplestar Erik@triplestar.dk Medlem
Hans Ussing FirmaPlus Hu@firmaplus.dk Medlem
Jeanette Lolk Petersen Nordea jeanette.petersen@nordea.dk Medlem
Jens Rimhoff Radio/TV & salg jr.vedbaek@beostores.com Medlem
Jesper Clausen Rudersdal Vin jesper@rudersdalvin.dk Medlem
Jesper Winther Andersen Kommunikation jesper@wintherandersen.dk Medlem
Linda Gry Holte Vinlager holte@holtevinlager.dk Medlem
Melina Søderberg Kiwa Consult kiwa@kiwa.dk Medlem
Morten Søndergård Handelsbanken moso01@handelsbanken.dk Medlem
Niels Grundtvig Cafe Grundtvig mail@cafegrundtvig.dk Medlem
Peter Schultz SundStrategi ps@sundstrategi.dk Medlem
Steen Lasse Møller S.L.Møller Grafisk slm@slm.dk Medlem
Susanne Fris Fris - Arbejdsmiljø // Sikkerhedskoordinering fris@frisaps.dk Medlem
Torben Hare Stress-Less torbenhare@stress-less.dk Medlem