Tilmeldte
17
Medlemsmøde 10.06.15 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 10.06.2015 kl. 07.30 Slutdato og tid : 10.06.2015 kl. 10.00 Sted : Rudersdal Væksthus, Blokken 86-88, 3460 Birkerød
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Allan Lassen TeamAllover allan@teamallover.com Medlem
Anne-Marie Ussing ManEcon amu@manecon.dk
Asger Nymann Advokatfirma asger@furesoegruppen.dk Medlem
Charlotte Neerup Danske Bank chne@danskebank.dk Medlem
Ejvind P. Christensen Skjold Birkerød Fodbold formand@skjold-fodbold.dk Medlem
Erik Plinius Envisor ApS - regnskab og rådgivning erik.plinius@envisor.dk Medlem
Erik Schierning Virksomhedsrådgivning erik@triplestar.dk Medlem
Jesper Clausen Vinimport og salg jesper@rudersdalvin.dk Medlem
Jesper Winther Andersen Journalistik jesper@wintherandersen.dk Medlem
Johannes Madsen Teamsoft - software til teams jm@teamsoft.dk Medlem
Kim Salskov Jyske Bank kim.salskov-iversen@jyskebank.dk Team Rudersdal
Morten Søndergård Handelsbanken moso01@handelsbanken.dk Medlem
Niels Grundtvig Cafe Grundtvig mail@cafegrundtvig.dk Medlem
Preben Engbæk Grafisk pe@admad.dk Medlem
Susanne Fris Fris ApS fris@frisaps.dk Medlem
Torben Hare StressLess torbenhare@stress-less.dk Medlem
Torsten Pedersen Advokat atp@advokathuset.eu Medlem