Tilmeldte
17
Medlemsmøde 15.04.15 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 15.04.2015 kl. 07.30 Slutdato og tid : 15.04.2015 kl. 10.00 Sted : Birkerød Idrætscenter
Navn Bemærkning Virksomhed/Branche E-mail Deltager som
Asger Nymann Furesøgeuppen Asger@furesoegruppen.dk Medlem
Erik Plinius ENVISOR erik.plinius@envsior.dk Medlem
Erik Schierning Virksomhedsrådgivning erik@triplestar.dk Medlem
Helle Skelbæk layout post@helle-meyer.dk Medlem
Jeanette Lolk Petersen Nordea Jeanette.petersen@nordea.dk Medlem
Jens Rimhoff salg jr.birkeroed@beostores.com Medlem
Jesper Clausen Vinimport jesper@rudersdalvin.dk Medlem
Jesper Winther Andersen Klima Magasinet jesper@wintherandersen.dk Medlem
Linda Gry Holte Vinlager holte@holtevinlager.dk Medlem
Melina Søderberg Kiwa Consult kiwa@kiwa.dk Medlem
Niels Grundtvig Cafe Grundtvig mail@cafegrundtvig.dk Medlem
Niels-Erik Wischmann konsulent nw@winnovation.dk
Nordea Holte Nordea gitte.svenningsen@nordea.dk Medlem
Peter A. Petersen Fotograf peter@frame-it.dk Medlem
Preben Engbæk grafisk pe@admad.dk Team Rudersdal
Susanne Fris fris - Arbejdsmiljø // Byggeledelse fris@frisaps.dk Medlem
Torben Hare Stressless Torbenhare@stress-less.dk Medlem